OPINIE

Magdalena Krzemińska - Psychoterapeuta, Coach, Hipnoterapeuta

5/5
Spotkania z Pania Magda wnosza duzo zmian do mojego zycia, sa tresciwe, konkretne ale tez pelne humoru. Porady sa przekazywane w sposob bardzo obrazowy, zapadaja szybko w pamięć, wprowadzam je malutkimi kroczkami w swoje zycie, a ono sie zmienia na lepsze 🙂 Dziekuje!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Kasia
5/5
Pani Magdalena jest świetną specjalistką i chociaż trafiłam do Pani kierując się opisem to okazał się to strzał w dziesiątkę. Sposób prowadzenia terapii, ćwiczenia, praca jaką wykonujemy i rozmowy bardzo pomagają mi w zrozumieniu siebie, swoich problemów, rozwoju a czasem po prostu w przetrwaniu trudnego czasu w życiu. Myślę że bardzo ważne jest znalezienie terapeuty z którym człowiek czuje się bezpieczny i czeka na każde kolejne spotkanie, bo wie jak bardzo one pomagają. Ja znalazłam i bardzo za to dziękuję.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Magdalena
5/5
Trafilam do Pani Magdy z polecenia, i uczeszczam na konsultacje od roku. Przez ten czas bardzo dużo zrozumialam i nauczylam sie o samorozwoju, podswiadomosci i stosunkach miedzyludzkich. Konsultacje z Pania Magda bardzo mi pomogly odnalezc sily w zyciu codziennym i radzić sobie z roznymi trudnosciami, glownie w relacji partnerskiej i relacjach z dziecmi (nauka o byciu swiadomym rodzicem i obalenie schematow z dzieciństwa jest bardzo pomocna). Pani Magda jest bardzo dobrym specjalista i przekłada żargon psychologiczny na prosty jezyk, obrazujac wszystko w prosty do zrozumienia sposob. Ludzie często szukaja zlotego srodka na natychmiastowe rozwiazanie problemu - takie cos nie istnieje- ale mysle ze konsultacje z Pania Magda, pracowanie nad soba poprzez wprowadzanie rad Pani Magdy w życie na pewno zaprocentuje, jesli sie do tego przyłożymy- to jest jak inwestycja zeby przyniosla efekty ktorych oczekujemy, potrzeba czasu i zaangazowania.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
E.P.
5/5
W końcu mam wrażenie, że trafiłam na odpowiedniego terapeutę, a byłam już u wielu! Pani Magdalena jest bardzo konkretna, nie owija w bawełnę, rzeczowo przedstawia plan terapii, zadaje trafne pytania, a co najważniejsze - bardzo dużo notuje. W końcu mam wrażenie, że ktoś naprawdę mnie słucha i wie jak mi pomóc, a nie tylko bierze pieniądze za swoją obecność. Bardzo polecam i oby więcej tak zaangażowanych terapeutów!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
D.Z.
5/5
Zaczęłam psychoterapię z panią Magdaleną kilka tygodni temu, ze względu na brak wiary w siebie, złe samopoczucie oraz chęć walki ze swoimi lękami oraz negatywnymi emocjami. Pomimo tego, że jestem na początku swojej terapii już po kilku sesjach widzę poprawę. Pani Magdalena jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, a do tego posiada duże doświadczenie i wiedzę. Podczas naszych sesji Pani Magdalena często wyjaśnia mi działanie naszego umysłu poprzez mini-wykłady, przytaczając różne przykłady lub wizualizując pewne zagadnienia. Dzięki temu ja czuję, że jestem dużo bardziej świadoma i mam wrażenie, że idę w dobrą stronę 🙂 Pani Magdaleno - dziękuję za zaangażowanie i pomoc!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Sandra
5/5
Trafiłem do p. Magdaleny kierując się opiniami, dlatego zostawię i swoją. Jest zaangażowaną specjalistką w tym co robi, po każdej wizycie czuję ukojenie. Co ważne - proponowane metody i wskazówki działań w życiu codziennym sprawdzają się bardzo dobrze, a opisywane przez nią przykłady na wizytach są rzeczowe i trafiają do wyobraźni. Mogę z czystym sumieniem polecić ją jako świetną specjalistkę z zakresu psychoterapii, leczenie mojej osoby daje wymierne rezultaty.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Pacjent
5/5
Pani Magdalena jest doskonałą, doświadczoną psychoterapeutką, pasjonatką, profesjonalistką, a zarazem osobą bardzo ciepłą i serdeczną. Uczęszczam na sesje od kilku miesięcy i wszystkie spotkania były przepełnione empatią, pełne mądrości, wniosków, które realnie zmieniają moje myślenie o sobie i o świecie. Pani Magdalena ma fantastyczne, indywidualne podejście. W ciekawy sposób tłumaczy skomplikowane zagadnienia psychologiczne, stosując holistyczne podejście do omawianych aspektów. Służy pomocą we wszystkich problemach i stosuje różne metody pracy. Pani Magdalena oprócz pomocy w trakcie sesji, uczy w jaki w sposób opiekować się sobą. Serdecznie polecam wszystkim i dziękuję za towarzyszenie w procesie rozumienia, poznawania siebie i świata.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Dominika
5/5
Współpracuję już z Panią Magdaleną trzy miesiące i jestem zachwycona terapią! Nie jest to moja pierwsza terapia i wciąż nie mogę uwierzyć jakie zmiany we mnie zachodzą po każdej wizycie! Pani Magdalena jest bardzo ciepłą osobą, w przyjemny i komfortowy sposób prowadzi każde spotkanie. Pani Magdalena ma też ogromną intuicję i bardzo obrazowo przedstawia świat psychologii. Co mnie najbardziej ujmuje - na terapii poruszane są także tematy duchowości, dzięki czemu moje życie jest teraz ogromną głębią! Bardzo polecam tego specjalistę!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
A.Ż.
5/5
Na terapie uczęszczam od końca lutego'23 raz w tygodniu. Jestem zadowolona z przedstawienia mi wszystkich metod, którymi posługuje się Pani Magda, dzięki temu mogłyśmy określić co dobrać do mojego przypadku. Po około 3 msc terapii widać znaczące efekty w postrzeganiu przeze mnie świata. Rezultaty są bardzo zadawalające, ponieważ wydarzyły się znowu w moim życiu rzeczy, przez które między innymi trafiłam na terapie. Teraz mam inne postrzeganie na daną sytuacje, dlatego reakcja na nią jest również inna, dzięki Pani Magdzie. Terapia jest to długofalowa praca nad sobą - nie da się jej zrobić w krótkim czasie, dlatego uważam, że bardzo potrzeba jest regularność jak i szczerość na terapii, oraz zastosowanie metod zaproponowanych przez Panią Magdę. Człowiek czuje się lżej, gdy może porozmawiać z profesjonalistą, który nie ocenia, tylko fachowo prowadzi przez dane sytuacje (rozkłada na czynniki) i jest wsparciem dla człowieka. Serdecznie polecam wszystkim.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Kasia
5/5
Pani Magdalena,to wspaniała osoba z szeroka wiedza. Z terapii na terapie widzę znacząca różnice. Pani Magda wydobywa ze mnie zgaszona radość. Mam wrażenie,ze otwiera mi umysł. Wszystko staje się łatwiejsze.Nie wierzyłam,ze mogą zajść we mnie takie zmiany. Z dnia na dzień jestem coraz szczęśliwsza. Polecam wszystkim borykającym się z depresja,nerwica lekowa.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Ania
5/5
Bardzo polecam, uczęszczam na psychoterapię indywidualną online od ponad roku. Doceniam zaangażowanie i wpływ na moje zdrowie psychiczne. Psychoterapeutka doskonale zapoznaje się ze wszystkimi przemyśleniami pacjentów, wyciąga wnioski, a następnie odpowiednią rozmową pozwala nam samemu dostrzec je z innej perspektywy. Czuję poprawę mojego myślenia i zdrowia psychicznego odkąd uczęszczam na spotkania.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
W.M.
5/5
Do Pani Magdaleny trafiłam rok temu z zaburzeniami lękowymi. Naczytałam się miliony książek, wykupiłam kursy aby pozbyć się lęku- niestety nie zdawało to egzaminu bo było niewłaściwą drogą. Dopiero dzięki terapii z Panią Madzią i pracy nad sobą jestem dziś zdrowym psychicznie człowiekiem. Polecam Panią Madzię ze szczerego serca. Nigdy nie zostawiła mnie w potrzebie, nie narzucała swojego zdania. Pomogła mi zrozumieć wiele rzeczy. Jest osobą z sercem na dłoni! "Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem". Carl Gustav Jung
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Ania
5/5
Pani Magda jest cudowną terapeutką, jest pełna empatii, wszystko cierpliwie tłumaczy, często używa przenośni i porównań które zostają w głowie, podpowiada strategie które można wykorzystać samodzielnie, jest pełna ciepła i bije od niej taka pozytywna energia. Bardzo się cieszę że na nią trafiłam i wszystkim polecam.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Ewa
5/5
Pani Magda jest osobą zaangażowaną oraz kompetentną, szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Sposób prowadzenia terapii umożliwia całościowe podejście do tematu. Spotkaniom towarzyszy atmosfera ciepła oraz empatii. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam 😉
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
P.R.
5/5
Pani Magdalena jest absolutnie niezwykla osoba i swietnym psychoterapeuta. Jest empatyczna, wspierajaca i doskonale potrafi wyjasnic nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Uczeszczam na sesje do Pani Magdaleny od ponad roku i bardzo mi te spotkania pomogly w sytuacjach, z ktorymi musialam sie zmierzyc. Dzisiaj na wiele tematow patrze inaczej, spokojniej i jestem Pani Magdalenie ogromnie wdzieczna za ta pomoc i wsparcie.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Karolina
5/5
Pani Magda jest cudowna, słucha bardzo uważnie i pokazuję swoje zaangażowanie. Zawsze można porozmawiać o bieżących problemach. Spotkania są bardzo przyjemne i córka czuje się na nich komfortowo. Pani Magda znajduje rozwiązania na każde problemy. Córka poczuła się lepiej już po pierwszych sesjach. Pani Magda jest osobą bardzo empatyczną i bardzo dyskretną. Zdecydowanie polecamy!!!!!!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Córka i Mama
5/5
Pani Magdalena jest bardzo empatyczna osobą, uważną i dobiera bardzo trafnie narzędzia do pracy. Jestem ogromnie wdzięczna za spotkanie Pani Magdy na swojej drodze i korzystanie z pomocy.
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Justyna
5/5
Wyczekuję każdej wizyty, gdyż wiem, że spotkam się ze zrozumieniem, uzyskam wytłumaczenie wielu problemów, odpowiedzi na dręczące pytania oraz praktyczne wskazówki jak radzić sobie w trudnych chwilach. Każde spotkanie zmienia coś na lepsze...
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
EL
5/5
Pani Magdalena jest niezwykle empatyczną osobą, potrafi świetnie słuchać, co widać przez zadawane przez nią niezwykle celne pytania, wykazuje inicjatywę, oraz pomaga dobrać odpowiednie narzędzia i techniki radzenia sobie z problemami. Chciałabym nadmienić że korzystałam wcześniej z usług innej terapeutki ale nie było poczucia że ta osoba dogłębnie mnie rozumie, także cieszy mnie że trafiłam na taką wspaniałą profesjonalistkę. Z radością czekam na kolejne spotkania!
Opinia z Portalu ZnanyLekarz.pl
Aleksandra
5/5
Dzięki terapii u Pani Magdy zobaczyłam, że mozna żyć lepiej, że da się uporać ze swoimi problemami. Zastosowane metody działają. Od pierwszego spotkania można było zauważyć empatię i zaangażowanie ze strony terapeuty. Sesje odbywają się na czas. Po każdej sesji staram się wdrażać w życie sugerowane metody. Polecam każdemu!
Opinia z Portalu Znany Lekarz.pl
Kinga
5/5
Terapię zaczęłam w zeszłym roku, który był dla mnie przełomowy pod względem zmiany stanu cywilnego, miejsca zamieszkania, pracy, jak i w relacjach- niekoniecznie zdrowych. Wiele się działo, nie tylko fizycznie, ale psychicznie również ,,coś" się zaczęło zmieniać. Nie rozumiałam swoich emocji i sama się z nimi męczyłam, dokładając ludziom, których kocham. Dzięki terapii u Pani Magdaleny zrozumiałam, skąd pochodzą moje reakcje, zachowania i traumy. Zakończyłam rok 2022 ze łzami szczęścia na balkonie z grypą (która również mnie dopadła ;)) )poczuciem wdzięczności oraz miłości. Terapia uświadomiła mi, że to wszystko nie było złe, a potrzebne- bo nic nie dzieje się bez przyczyny. Umysł, serce- nasze całe ciało wysyła informacje, że jest coś nie tak- tylko my jesteśmy w stanie o siebie zadbać. Musimy jedynie otworzyć się i wsłuchać w samego siebie. Polecam z całego serducha- kompetentna, przesympatyczna, z dużą miłością i holistycznym podejściem, taka jest Pani Magda 🙂
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Katarzyna W.
5/5
Bardzo serdecznie polecam Panią Magdalenę. Mam terapię od końca czerwca ( jeszcze na innej platformie) i to jakie zmiany zaszły w mojej głowie, we mnie samej aż ciężko opisać ( trzeba posłuchać na żywo! ;). Ogromna empatia Pani Magdaleny, umiejętność słuchania, konkretne ćwiczenia do wykonania i zmiana myślenia, która we mnie cały czas zachodzi. Co ważne, zdania, które słyszę na terapii są ze mną i cały czas pracują w głowie, nawet po dopiero co zakończonej sesji. Bardzo serdecznie polecam Panią Magdalenę, nawet jeżeli się wahasz, boisz się iść do gabinetu bo myślisz, że to będzie szybka wizyta i będziesz nierozumiany-spróbuj online , właśnie u Pani Magdaleny! Co ważne, absolutnie nigdy nie czułam pośpiechu podczas sesji, atmosfera jest spokojna, bezpieczna i pełna zrozumienia.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Justyna G.
5/5
Polecam:) Pani Magda potrafi skłonić do refleksji i pchnąć do działań.Po kilku spotkaniach już widze efekty a co najważniejsze zauważają je również moi bliscy.
Opinia z ZnanyLekarz.pl - Psychoterapia Online
Justyna
5/5
Pani Magdalena ma ogromny dar, który doskonale wie jak wykorzystać. Potrafi słuchać i mówić tak, że chce się słuchać i chłonąć niemalże każde słowo jak największy skarb. Każda wizyta jest dla mnie niezwykle cenna. Za wyjątkiem jednego dużego opracowanego planu, Pani Magda znajduje zawsze czas i miejsce na sprawy bieżące, które wymagają omówienia. Udziela pomocy, daje rady i wskazówki, po czym potrafi płynnie wrócić na główne tory. Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem, tego, że Pani Magdzie, jako jedynej udało się sprawić, że mój analizujący bez końca umysł potrafi się całkowicie wyciszysz i zatrzymać. Jeżeli zastanawiasz się zatem, czy terapia jest dla Ciebie, nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko umawiaj najbliższą wizytę! Otrzymasz w zamian czas, zrozumienie i pomoc!
Opinia z ZnanyLekarz.pl - Psychoterapia Online
Katarzyna
5/5
Pani Magda podchodzi do każdego klienta z niesamowitym zaangażowaniem, daje z siebie 200%. Korzysta z różnych metod, każda sesja jest ciekawa i wyjątkowa. Sesje zorganizowane są według planu, ale zawsze jest czas na rozmowę o bieżących problemach. Podczas terapii daje bardzo dużo cennych rad, jak dbać na codzień o zdrowie. Polecam z całego serca, terapia u pani Magdy to nie jest "usluga", to całościowe wsparcie pacjenta w atmosferze otwartości, niewiarygodnego spokoju, komfortu i bezpieczeństwa. Bardzo długo szukałam terapeuty, który sprawi że będę się tak czula - jestem szczęśliwa że w końcu trafiłam na panią Magdę.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Paulina
5/5
Współpracowałam z panią Magdą kilka miesięcy. W tym czasie pani Magda pomogła mi uporać się z problemem, z którym wcześniej bezskutecznie próbowałam poradzić sobie, korzystając z pomocy kilku innych specjalistów. Dzięki współpracy z panią Magdaleną nie tylko znalazłam rozwiązanie swojego problemu, ale także poznałam siebie, odzyskałam radość z życia, spokój, podniosłam swoją samoocenę, uświadomiłam sobie swoje mocne i słabe strony, poznałam swoje talenty, podsumowałam swoje życiowe osiągnięcia i wyznaczam sobie kolejne cele. Bardzo wygodna była dla mnie także współpraca online - nie musiałam niepotrzebnie tracić czasu i pieniędzy na dojazdy. Wszystkim niezdecydowanym polecam umówić się na konsultację i samemu się przekonać.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Paulina
5/5
Do Pani Magdaleny zgłosiłem się w najgorszym momencie mojego życia z niewielką nadzieją na poprawę ze względu na korzystanie z usług innych terapeutów które nie przyniosły żadnych efektów. Nie mogłem wejść do sklepu, izolowałem się od wszystkich, często budziłem się w nocy i nie radziłem sobie w życiu codziennym. Muszę przyznać że niepotrzebnie traciłem nadzieję. Po zaledwie kilku miesiącach moja sytuacja drastycznie się odmieniła. Wszystkie najdotkliwsze problemy minęły a to nie tylko jedna z rzeczy jakie zyskałem dzięki terapii. Czuję jak zmienił mi się światopogląd oraz sposób bycia. Odczuwam ogromną radość z życia i z nadzieją patrzę w przyszłość. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Magdzie za pomoc w zmianie mojego życia na lepsze i osiągnięcia moich celów. Polecam każdemu kto waha się nad terapią lub miał przykre doświadczenia z innymi terapeutami.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
M.Ch.
5/5
Wizyty online z Panią Magdaleną, to dla mnie kojące spotkania z Autorytetem o wielkim sercu. Od samego początku terapii doświadczam pozytywnej „eksplozji” zainteresowania i wysłuchania przez Panią Magdalenę moich potrzeb. Niezwykle inspirujące i motywujące są zastosowane metody i narzędzia, które pomagają mi rozpoczynać każdy dzień z dobrą energią. Serdecznie Państwu polecam i zapraszam do motywującego dialogu z Panią Magdaleną. Dla mnie przynosi on ulgę i powoduje, że uśmiech na mojej twarzy gości co raz częściej.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Agata
5/5
Szanowni Państwo, Umawiając się na wizytę u Pani Magdaleny, proszę spodziewać się zastrzyku nadziei. Pani Magda wszystkie zagadnienia rozbiera na czynniki pierwsze i pokazuje, że nie są takie straszne jak wydają się być na początku. Podaje konkretne rady dla życia codziennego. W moim przypadku zastosowanie ich działa zawsze, co świadczy o ogromnym doświadczeniu Pani Magdy. Bardzo podobało mi się nakreślenie planu terapii, co pomogło mi zrozumieć cel spotkań, kiedy na początku byłam bardzo zagubiona i po prostu wołałam o jakąkolwiek pomoc. Oprócz tego Pani Magda jest niesamowicie ciepła, empatyczna, cierpliwa, ma wspaniałe poczucie humoru i pozytywną energię, która przepływa przez mój ekran monitora 🙂 Spotkania dodają mocy, nadziei i spokoju ducha. Ogromnie polecam.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Joanna
5/5
Mam szczęście, że trafiłam na Panią Magdalenę. Dostałam tyle ciepła i zrozumienia a w dodatku praktycznych narzędzi do codziennej pracy nad sobą. Widać, że Pani Magda ma lata konkretnego doświadczenia i skutecznie wykorzystuje je w terapii. Po każdym spotkaniu wychodzę zmotywowana i z lepszym samopoczuciem. Pozytywną energię czuć już od pierwszych chwil w gabinecie. Jeśli macie poczucie, że już nikt nie jest w stanie Wam pomóc to zgłoście się do Pani Magdy, zapewniam, że nie pożałujecie.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Dominika
5/5
Serdecznie polecam. Chociaż długa droga przede mną ,ale widzę światło w tunelu już po pierwszej wizycie. Duże zaangażowanie lekarza.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
MR
5/5
Podchodziłam już kilkakrotnie do różnych terapii w poszukiwaniu odpowiedniego psychoterapeuty. Znajoma poleciła mi Panią Magdalenę i wreszcie jestem pod każdym względem zadowolona, bo znalazłam to wszystko, czego tak długo szukałam. Zarówno sama osoba Pani Magdy mi bardzo odpowiada - i jako człowieka i jako terapeutki, jak również sposób prowadzenia terapii, który jest świetny, bardzo urozmaicony i podzielony na konkretne etapy. Teraz mam okazję się przekonać jak duże są korzyści z pracy nad sobą w kilku nurtach a nie tylko w jednym, bo można poprzyglądać się sobie na różne sposoby. Każdej sesji wyczekuję z dużą ciekawością, bo każda jest tak naprawdę inna. Dowiaduję się o sobie bardzo wiele i poznaję niesamowitą wiedzę, która dobrze na mnie działa. Wreszcie ktoś mi wytłumaczył skąd się brały moje problemy i jak to można trwale zmienić. Bywają podczas terapii trudne emocjonalnie momenty z którymi trzeba się zmierzyć, co jest naturalne, ale po nich jest już tylko lepiej. Cieszą mnie efekty, które czuję na co dzień, a co ważne - widzą je też najbliżsi. Polecam wszystkim, zwłaszcza cierpiącym, bo jestem przekonana, że w tym miejscu każdy znajdzie pomoc najlepszą z możliwych.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Ola K.
5/5
Pani Magdalena Krzemińska wzbudziła moje zaufanie i jest empatyczna. To dopiero początek terapii, ale jestem pewna, że z pomocą Pani Mgr będzie skuteczna. Serdecznie polecam.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
PS
5/5
Pani Magdalena jest osobą ciepłą, empatyczną, totalnie nieoceniającą, z taktownym poczuciem humoru, a przy tym bardzo rozważną i profesjonalną w tym co robi, co wzbudza duże zaufanie i w połączeniu działa jak balsam dla udręczonej duszy przynosząc uzdrowienie. Jestem ogromnie wdzięczna za moją przemianę i to wszystko co otrzymałam, nie da się tego wyrazić słowami.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
Wdzięczna
5/5
Psychoterapeutka z prawdziwym powołaniem i wielkim sercem. Zawsze doskonale przygotowana, z dużą wiedzą. Stosowane metody bardzo ciekawe i różnorodne, a co najważniejsze - mega skuteczne. Wszystkim polecam te sesje, bo odmieniają życie.
Opinia z ZnanyLekarz.pl
A.W.
5/5
Ogromna fachowa wiedza, a do tego jeszcze życiowa mądrość, jestem pod wrażeniem. Otrzymałem pomoc znacznie większą niż oczekiwałem. Polecam!
opinia z ZnanyLekarz.pl
Krzysztof
5/5
Jestem ogromnie wdzięczna Magdzie za rozwiązanie mojego wieloletniego problemu, który całkowicie zniknął po zaledwie jednej sesji hipnoterapii. Około 5 lat temu przeżyłam straszną traumę ze strony ludzi, którzy bardzo mnie zranili. Uraza była tak wielka, że przeszkadzała mi w codziennym życiu. Na jakikolwiek dotyk ( nawet moich najbliższych), reagowałam paniką i wielkim dyskomfortem w całym ciele. Zdarzało się, że na samą myśl o tym zdarzeniu zaczynałam płakać. Było to dla mnie takim obciążeniem, że zabierało mi radość życia przez te wszystkie lata. Czułam urazę, obrzydzenie, wstręt, a o przebaczeniu nie było mowy. Do tego byłam z tym zupełnie sama, ponieważ ukrywałam to przed najbliższymi nie chcąc ich martwić. Bardzo się z tym męczyłam i nie widziałam dla siebie ratunku. Później powiedziałam o tym wszystkim Magdzie przed sesją hipnoterapii. Podczas sesji Nadświadomość pokazała mi ten straszny obraz z przeszłości i poczułam te same emocje co wtedy, a z moich oczu cały czas lały się łzy. Po czasie okazało się, że były to łzy uzdrowienia. Sesja była dla mnie niesamowitym doświadczeniem, bardzo pięknym i emocjonalnym. Obrazy, które widziałam dawały nadzieję, że będzie lepiej. Rzeczywiście tak się stało, moja zraniona dusza została całkowicie uzdrowiona, a ja nareszcie po tylu latach odczułam tak potrzebną mi ulgę. Od sesji minęło już sporo czasu, a ja nadal czuję się świetnie, tak jakby tamto zdarzenie było BARDZO odległe, albo wydarzyło się w innym życiu. Mogę zdecydowanie stwierdzić, że zostałam całkowicie uwolniona i uzdrowiona. Podczas rozmowy dostałam również wskazówki psychoterapeutyczne, jak sobie poradzić z innym moim problemem, co również okazało się niezwykle skuteczne. Sama nigdy nie wpadłabym na to, żeby spojrzeć na niego od tak innej strony. Wszelka uraza zniknęła, jest przebaczenie i pokój serca, co wcześniej wydawało się absolutnie niemożliwe. Dziękuję Ci Madziu, jestem bardzo wdzięczna. Wręcz spadłaś mi z nieba. Pozdrawiam😊​
Opinia z Facebooka
Katarzyna Marciszewska
5/5
Pani Magda to super osoba. Dzięki niej odkryłam co powinnam robić w życiu. , co było i co się wydarzyło w poprzednim. Poznałam swoją duchową stronę z którą wreszcie się zgrało moje życie. Polecam z całego serca
Opinia z Facebooka
Dorota Rozwora
5/5
Wszystko super! Dziękuję 🙂
Opinia z Therapify.eu
Katarzyna
5/5
Jestem po pierwszej wizycie u Pani Krzemińskiej i mam pozytywne wrażenia. Pani Doktor bardzo empatyczna, czułam, że jest to czas w pełni mi poświęcany i maksymalnie wykorzystany. Jest konkretny plan i będą następne wizyty!
Opinia z Therapify.eu
Justyna
5/5
Nic bym nie zmienila, czekam na kolejne spotkanie 🙂
Opinia z Therapify.eu
Anna
5/5
Rozmowa była świetna, Pani Magdalena była bardzo zaangażowana, konkretna, myślę, że jest świetnym specjalistą.
Opinia z Therapify.eu
Katarzyna
5/5
Wizyta była bardzo wartościowa, na ten moment nie mam uwag co można zmienić.
Opinia z Therapify.eu
Magda
5/5
Świetny kontakt z panią terapeutką. Proponowane podejście do tematu jest bardzo konkretne. Polecam.
Opinia z Therapify.eu
Katarzyna
5/5
Jestem po pierwszej sesji z Panią Magdaleną Krzemińską, moje wrażenie jest bardzo pozytywne. Profesjonalne podejście. Cieszę się że wybrałam właśnie Panią Magdalenę. Nie mogę się już doczekać kolejnej rozmowy..
Opinie z Therapify.eu
PS