DUCHOWOŚĆ,  ROZWÓJ & ŚWIADOMOŚĆ

ZNAKI

Czy zwróciłeś na nie kiedykolwiek uwagę? Bo przypuszczam, że ukazały się każdemu przynajmniej raz w życiu, tylko wiele osób je bagatelizuje, albo ich po prostu nie zauważa.

Mowa o znakach, czyli różnych rzeczach i „przypadkach”, które zdarzają się w naszym życiu i zmuszają do refleksji, jakby chciały nam coś powiedzieć, przekazać jakąś wiadomość.

Kiedyś ich w ogóle nie dostrzegałam. Nie wiedziałam nawet, że istnieją. Ale gdy intensywnie wkraczamy na ścieżkę rozwoju, tym więcej znaków zaczyna się pojawiać w naszym życiu.

Czemu tak się dzieje?

Bo nasza dusza wie najlepiej czego nam potrzeba do szczęścia i spełnienia i próbuje nas na tę naszą właściwą ścieżkę naprowadzić.

Znaki pojawiające się w moim życiu odegrały przeogromną rolę. Zadecydowały m.in. o zmianie zawodu, a także o zmianie miejsca zamieszkania. Mój świadomy umysł nigdy sam by nie wpadł na taki pomysł.


Jeśli wysyłałeś jakąś prośbę/pytanie/wątpliwość w kosmos i do tej pory nie otrzymałeś żadnego wyraźnego znaku w formie wiadomości której wyczekujesz, nie martw się. Gwarantuję Ci, że kolejność rozpatrywania „podań” nie jest dokonywana przez wzgląd na osoby, tylko ku Twojemu najwyższemu dobru, czyli w idealnym dla Ciebie czasie. Widocznie ten czas jeszcze nie nadszedł i trzeba jeszcze troszkę poczekać.

Pamiętajcie też, że odpowiedzi na pytania „rzucane” do Wszechświata możecie uzyskać wszędzie – np. podczas oglądania filmu, słuchania radia, z baneru reklamowego, słów wypowiadanych przez inne osoby, z gazety, książki czy z internetu. A zatem bądźcie uważni, bo Wszechświat przemawia do Was za pośrednictwem wielu znaków.


Gdy zauważysz znaki, zaufaj im… bo życie jest dobre, jest naprawdę dobre…i chce Cię zaprowadzić do lepszej krainy, której jeszcze nie znasz, ale która na pewno Cię zachwyci.

Jeśli wszystko Ci się wali, to może dlatego, że trzymasz się kurczowo czegoś, co nie jest po prostu dla Ciebie?

Odpuść…wycisz się…posłuchaj co Twoje życie chce Ci powiedzieć. Ono tylko pragnie, byś zauważył coś innego, czego do tej pory sam nie wybrałeś, a może powinieneś?

Podążanie za znakami wymaga na pewno sporej odwagi, być może zrobienia prawdziwej rewolucji w życiu i przewartościowania totalnie wszystkiego. Ale za tę odwagę czeka Cię potem nagroda…ogromna…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *