ROZWÓJ & ŚWIADOMOŚĆ,  ZDROWIE

Z SZACUNKU DO ZIEMI, FAUNY I FLORY

Wczoraj było o tym, jak bardzo jesteśmy ważni i potrzebni. A dziś pójdźmy o krok dalej w tych rozważaniach.

Na ziemi nie jesteśmy sami. Są także inne stworzenia, które mają do przebywania tutaj takie same równe prawa, jak my. Fauna i flora jest tak samo ważna i potrzebna, skoro powstała dzięki tej samej Sile, która stworzyła nas i miała w tym zapewne jakiś cel. Niestety niektórzy ludzie nie zrozumieli tego pięknego zamysłu Boga i egoistycznie dali sami sobie prawo do tego, by wytępiać ostatecznie różne gatunki zwierząt, albo przepiękne zakątki przyrody tylko po to, by zamieniać je w beton.

Inni z kolei postanowili rozpocząć etap niszczenia naszej Matki Ziemi, która należycie uprawiana zdołałaby wykarmić wszystkich ludzi na świecie z nawiązką zdrowym, wartościowym pokarmem, a tymczasem dzięki niektórym mało świadomym w tym temacie umysłom ludzkim mamy niestety genetycznie modyfikowaną „żywność”, która tak naprawdę jest trucizną, tyle tylko, że zabijającą nie od razu, lecz powoli, przez wiele lat, osłabiając człowieka stopniowo i w zwolnionym tempie.

Do tego jeszcze dochodzą konserwanty i chemiczne dodatki jakże powszechne w artykułach spożywczych, które pogłębiają ten proces stopniowego wyniszczania ludzkich organizmów, a na które przecież ktoś wydał pozwolenie. Nie wspomnę tu już o proponowanych nam z każdej strony szczepionkach, które robią tragiczne w skutkach spustoszenie w ciele.

Jedynym ratunkiem jest powrót do natury – do zrozumienia, że nasze umysły nie są tak genialne jak Umysł Boga, więc wszelkie próby poprawiania i modyfikowania Jego dzieła muszą się skończyć ostateczną porażką i klęską, jeśli się w porę nie opamiętamy.

Co możemy zrobić? Zmieniać myślenie.

Kiedy zaczynamy mieć szacunek do Matki Ziemi, do natury w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu oraz do wszelkiego stworzenia wokół nas bez względu na jego formę, wtedy dopiero i tylko wtedy odzyskujemy prawdziwy szacunek do siebie samych, bo na głębszym poziomie świadomości my jesteśmy wszystkim, a wszystko jest nami.

Facebook Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *