WARSZTATY DLA DOROSŁYCH “JAK BUDOWAĆ WŁASNE SZCZĘŚCIE”

Każdy człowiek jest zupełnie inny, ale łączy nas jedno wspólne marzenie: aby wieść radosne, szczęśliwe, obfite w sukcesy życie. Czy jest to możliwe? Nawet badania naukowe udowadniają, że tak ! Potrzebna jest tylko do tego wiedza JAK to zrobić i systematyczna praca nad sobą.

Zapraszam Cię na skuteczne warsztaty “JAK BUDOWAĆ WŁASNE SZCZĘŚCIE”, które odmieniły już życie tych, którzy zastosowali w praktyce przedstawiony na zajęciach program. 
Na tych pełnych praktycznych ćwiczeń warsztatach krok po kroku będziesz budować własne szczęście poprzez pracę z ciałem, umysłem, duszą, sercem i emocjami. Zdobędziesz wartościową, podnoszącą świadomość wiedzę oraz przydatne narzędzia dzięki którym pozytywnie odmienisz swoje życie, a Twoja zmiana prawdziwie Cię zaskoczy.

Korzyści, jakie wyniesiesz z warsztatów:

• Dowiesz się co decyduje o tym, jak wygląda Twoje życie i co można zrobić, by było lepiej. 
• Dowiesz się jak pracować nad sobą wytrwale dzień po dniu, by osiągnąć stan wewnętrznego szczęścia oraz odbędziesz skuteczny trening ulepszania jakości życia i doskonalenia siebie, by stać się tym, kim chcesz. 
• Stawisz czoła temu wszystkiemu, co boli i uwiera. Będzie to próba uporania się z przeszłością, uzdrawianie zablokowanych w ciele emocji oraz uwalnianie negatywnych blokad, niszczących programów i schematów, które do tej pory Cię ograniczały.
• Prawdziwie pokochasz siebie i przywrócisz poczucie własnej wartości. Zaskoczy Cię jak uzdrowi to w Twoim życiu te obszary, które dotąd wywoływały problemy.
• Połączysz się z sercem i nawiążesz kontakt z własną duszą, by iść w życiu najlepszą, wybraną przez nią drogą, stać się bardziej twórczym, odkryć uśpione w sobie pasje, talenty i zacząć żyć w zgodzie ze sobą.
• Zadbasz o wypracowanie harmonii w codziennym życiu dzięki czemu przekonasz się jak bardzo wprowadzanie pozytywnych energetycznie wibracji w sobie i swoim otoczeniu zacznie wpływać na to, co Ci się w życiu przytrafia. Pojawiają się wtedy różne niespodzianki i cudowne „zbiegi okoliczności”, które tak naprawdę są jedynie odpowiedzią na zachodzącą w Tobie zmianę.
• Dowiesz się jak poprawić relacje, finanse, zdrowie. 
• Poznasz techniki szybkiej zmiany nastroju oraz sposoby rozbudzania w sobie radości i wszechuzdrawiającego stanu miłości.
• Dowiesz się jak się motywować, zmieniać nawyki i przekonania, wyznaczać cele i spełniać marzenia.
• Poznasz techniki relaksacyjne dzięki którym zaczniesz odczuwać wewnętrzny spokój.

Proponowane warsztaty to zrobienie czegoś dobrego dla siebie – wzięcie życia we własne ręce i zaopiekowanie się nim, by zacząć żyć jego pełnią.

Każde zajęcia składają się z wykładu podwyższającego świadomość oraz serii ćwiczeń, które mają na celu przełożenie teorii w praktykę i wprowadzenie oczekiwanych zmian. Ale to Ty sam dokonujesz tych zmian. Warsztaty mają na celu pokierowanie Tobą w taki sposób, byś po zajęciach we własnym zaciszu domowym mógł dokończyć w ramach „pracy domowej” różne omawiane procesy, które zadziałają jak skuteczna autoterapia.

Aktualnie prowadzimy zapisy na cykl 12 cotygodniowych warsztatów “Jak budować własne szczęście”. Startujemy na początku maja 2019.
Cena całego 3-miesięcznego kursu: 1320 zł (12 warsztatów po 90 minut).
Miejsce prowadzenia zajęć: siedziba Portalu Radosnego Istnienia JoyLife w centrum Gdyni, ul. Zygmunta Augusta 6/81.

Zapisy: telefonicznie pod numerem 795 470 088 lub mailowo biuro@joylife.pl.

Więcej informacji na temat warsztatów na stronie www.joylife.pl

Serdecznie zapraszam 🙂

Facebook Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *