Fb-Button

Sesja na poziomie podświadomym odbywa się z zamkniętymi oczami. Nie  jest to hipnoza, lecz rodzaj głębszego transu podczas którego umysł świadomy jest cały czas aktywny i ma pełną kontrolę nad wszystkim co się dzieje. W każdej chwili możesz np. otworzyć oczy, napić się czegoś lub pójść do toalety, więc możesz się czuć całkowicie komfortowo i bezpiecznie. Tak naprawdę spotykasz się w tym procesie sam ze sobą i sam podejmujesz decyzję jak głęboko chcesz się w ten proces zanurzyć.  Najczęściej już jedna sesja pomaga dojść niezwykle szybko do sedna – źródła problemu i go skutecznie rozwiązać.

Nie wszystkie spotkania wyglądają tak samo. Można stosować wiele różnych metod do sesji na poziomie podświadomym, ja je dobieram w zależności od problemu klienta, a często je ze sobą łączę.

Sesja na poziomie świadomym to po prostu dialog między nami z wykorzystaniem narzędzi coachingowych oraz wielu różnych metod terapeutycznych, oczywiście tylko wtedy, jeśli zachodzi taka potrzeba. Często zadawane są do domu ćwiczenia. Coaching terapeutyczny bez ćwiczeń również działa, ale wolniej, a zatem praca nad sobą również w domu jest bardzo wskazana. Jeśli uważasz, że z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie wykonywać ćwiczeń domowych, to polecam Ci sesje na poziomie podświadomym.

Fb-Button

Facebook Comments