O mnie

Jestem… radosną duszą w ziemskim ciele, która nieustannie się rozwija…  poszukiwaczem prawdy o życiu, człowieku, wszechświecie… indywidualistką z dużym poczuciem humoru, która wciąż potrafi patrzeć na świat oczami dziecka, z ciekawością i zachwytem.

Wykształcenie… ukończyłam dwa fakultety studiów, które pomogły mi piąć się po szczeblach tzw. “kariery zawodowej”, a kolejny krok mojej edukacji to studia podyplomowe o kierunku: Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu, z wymogami ICF.    Ale tak naprawdę to moja wiedza z zakresu szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego obejmująca też wiele psychologiczno-terapeutycznych zagadnień liczy się dla mnie najbardziej. Jest mi najbliższa i najgłębsza z uwagi na to, że zgłębiam ją najdłużej – od 1997 roku do dziś, zarówno od strony teoretyczno – naukowej, jak i praktycznego zastosowania we własnym życiu z rewelacyjnymi efektami. Tę wiedzę docieka się samemu, z wielkiej pasji. A gdy człowiek jest na nią w pełni otwarty i gotowy, wtedy pojawiają się odpowiedni nauczyciele, za których jestem wdzięczna. Dodatkowo wiedza pochodząca z odpowiedniej literatury, licznych warsztatów i kursów pomaga wszystko usystematyzować. To wszystko razem pozwala odnaleźć klucz do lepszego życia. Cały czas odbywam kolejne szkolenia i się dokształcam, aktualnie m.in. w dziedzinie Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej.

Zawodowo… zaczynałam jako szkoleniowiec. Przeprowadziłam ponad 25 tysięcy godzin kursów i szkoleń grupowych i indywidualnych zdobywając duże doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, jak również młodzieżą i dziećmi. A potem przez  długi czas pracowałam w korporacjach polskich i międzynarodowych dochodząc do stanowiska dyrektora. Lubiłam każdą profesję, którą  wykonywałam, gdyż była dla mnie idealna i wymarzona na dany okres życia.  

Aktualnie jestem Life & Business Coachem oraz Coachem Terapeutycznym, towarzyszę ludziom w ich pięknych transformacjach podczas sesji indywidualnych w gabinecie w centrum Gdyni oraz online. Prowadzę też własnego autorstwa warsztaty, które podwyższają świadomość niosąc wiedzę ulepszającą jakość życia i inspirującą do pozytywnej zmiany. Moja droga była na początku wyboista zanim zaczęłam nad nią świadomie pracować, więc dobrze wiem czym jest cierpienie. Ale wiem też, że absolutnie wszystko można zmienić. Więcej na temat tego, jakie korzyści dał mi rozwój osobisty i duchowy, możesz przeczytać TU  

Moje pasje to…  moja praca, psychologia, coaching, nurty psychoterapeutyczne akademickie jak również liczne gatunki terapii alternatywnych, rozwój osobisty i duchowy, rozmaite kierunki twórczości literackiej i artystycznej, zdrowe odżywianie i gotowanie, zdrowy styl życia, medycyna naturalna, rower, rolki, joga, stretching, taniec, książki, teatr, dobre kino,  spotkania z inspirującymi ludźmi, prowadzenie bloga i wszystko inne co przyczynia się do wzbudzania radości i ulepszania jakości życia.

Zachwyca mnie… piękno wszelkiego rodzaju, mądrość genialnych umysłów, muzyka, zdobywanie wiedzy i odkrywanie kolejnej “prawdy”, przyroda, świat roślin i zwierząt. Darzę dużym szacunkiem wszystkie żywe stworzenia z którymi współdzielimy naszą planetę.

Największą dla mnie wartością jest… Bóg, odkąd dane mi było w wyjątkowych i przełomowych okolicznościach mojego życia doświadczyć kilku cudów, przeżyć fascynację Jezusem i bliżej Go poznać jako niezawodnego Przyjaciela. 

Wierzę w… Miłość jako największą siłę. Uparcie wierzę też w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Ważne jest dla mnie… życie w prawdzie, w zgodzie ze sobą i z naturą, autentyczność, połączenie z własnym sercem oraz dążenie do ciągłej harmonii ciała, umysłu i ducha.

Moje ukochane miejsce na ziemi to… Trójmiasto, które w przedziwny sposób samo mnie odnalazło po 12 latach intensywnego podróżowania po świecie i po kilku latach pomieszkiwania w różnych rejonach Polski – zarówno centralnej, jak i południowej. 

Moje ulubione cytaty… „Uwierz, a będzie ci dane”, „Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”, „Człowiek urodził się po to, aby się radować”.

Moje marzenie… podążanie w kierunku szeroko pojętej Miłości i Mądrości, ciągłe podwyższanie świadomości i współtworzenie raju na ziemi.

Jestem wdzięczna za… wszystko, co mnie dotychczas spotkało, bez względu na to, jakie było.

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *