COACHING TERAPEUTYCZNY ONLINE

ZMIANA, KTÓRA CIĘ ZASKOCZY ❤️

PRZEZ MESSENGER / SKYPE / ZOOM LUB TELEFON

SESJE MOGĄ SIĘ ODBYWAĆ NA POZIOMIE:

  • PODŚWIADOMYM
  • ŚWIADOMYM

WIĘCEJ…

 

MOŻNA TEŻ OBA WARIANTY ZE SOBĄ ŁĄCZYĆ

COACHING TERAPEUTYCZNY JEST NIEZWYKLE SKUTECZNY. CZĘSTO WYSTARCZY 1 SESJA, BY ROZWIĄZAĆ PROBLEM.

JEŚLI:

  • odczuwasz emocję, która wywołuje dyskomfort, np. smutek, złość, pustka, samotność, agresja, depresja, niepokój, zazdrość, żal, uraza, tęsknota, nienawiść… itd.   i chcesz się szybko dowiedzieć skąd się ona bierze, to już podczas 1-ej sesji odnajdujemy konkretne zdarzenie z przeszłości, które jest główną przyczyną tego uczucia i  to zdarzenie uzdrawiamy. Większość osób ma wówczas wrażenie jakby zrzucili z siebie kilka ton ciężaru.
JEŚLI:
  •  nie lubisz swoich nawyków, zachowań, np. robisz coś czego nie chcesz robić lecz nie potrafisz przestać, albo nie robisz czegoś co  chciałbyś robić, bo np. coś Cię przed tym powstrzymuje, albo czujesz niemoc lub brak Ci silnej woli czy motywacji,  to bardzo szybko, zwykle podczas 1-ej sesji możesz się dowiedzieć skąd się to bierze poznając przyczynę takich zachowań – to rodzaj konfliktu wewnętrznego jaki ma miejsce i/lub konkretne zdarzenie z przeszłości, które za tym stoi. W zależności od tego co się pojawi – uzdrawiamy to zdarzenie i/lub próbujemy rozwiązać wewnętrzny konflikt.
 
JEŻELI CHCESZ NATOMIAST POPRACOWAĆ NAD SOBĄ DŁUŻEJ BY UZDROWIĆ SIEBIE I SWOJE ŻYCIE, ZAJMUJEMY SIĘ M.IN. NASTĘPUJĄCYMI TEMATAMI:
UZDRAWIANIE WEWNĘTRZNEGO DZIECKA
INTEGRACJA Z CIENIEM
PRACA Z SUBOSOBOWOŚCIAMI
PANOWANIE NAD EMOCJAMI I REDUKCJA STRESU, UWALNIANIE EMOCJI Z CIAŁA

 

 

 

PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ,USUWANIE BLOKAD,ZMIANA PRZEKONAŃ, UZDRAWIANIE PRZESZŁOŚCI
ZWIĘKSZANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI, POKOCHANIE I AKCEPTACJA SIEBIE
PODWYŻSZANIE WIBRACJI, WPROWADZANIE HARMONII I RADOŚCI DO CODZIENNEGO ŻYCIA

 

 

PRACA Z CELEM I MARZENIAMI, KREOWANIE LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

 

SESJE SĄ BARDZO ZRÓŻNICOWANE, Z WYKORZYSTANIEM WIELU SKUTECZNYCH METOD TERAPEUTYCZNYCH, JAK I NARZĘDZI COACHINGOWYCH.

 

– ONLINE

          lub

– W GABINECIE W CENTRUM GDYNI 

DLACZEGO COACHING TERAPEUTYCZNY?         

Coaching polubiłam od pierwszej chwili, gdy tylko zaczęłam go zgłębiać na niezwykle praktycznych Studiach Podyplomowych o kierunku Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu, z wymogami zgodnymi z ICF. Dostrzegłam w nim dużą wartość i potencjał, gdyż jest to wspaniałe narzędzie do realizacji celów, zdecydowanie skuteczne przy wprowadzeniu zmian.

Czasem jednak bywa tak, że źródło problemu leży gdzieś głębiej, przykładowo w jakimś nieuzdrowionym obszarze z przeszłości. Trudno jest wtedy wprowadzać coś pożądanego jedynie za pomocą silnej woli i motywacji, gdyż większość osób jest wtedy skazanych na niepowodzenie. Nawet jeśli uda im się osiągnąć to, czego pragnęły, to problem może z czasem powracać i to niekoniecznie w takiej samej formie. Dzieje się tak dlatego, że to umysł podświadomy nami rządzi i to jego nawyki zawsze wygrywają, wołając tym samym o głębsze uzdrowienie. 

Dlatego chciałam dla moich bardziej wymagających klientów móc zaoferować coś więcej – nie tylko osiągnięcie zamierzonego celu, ale też dotarcie do prawdziwej przyczyny problemu, by uzdrowić jego korzeń i to właśnie na poziomie podświadomym. Do pełni szczęścia nie wystarczy świetnie funkcjonować na zewnątrz i odnosić sukcesy. Wcześniej czy później okazuje się, że to szczęście bardzo pozorne i ulotne. Najważniejsze jest to, by zajrzeć w siebie głębiej, bo to tu jest prawdziwa kopalnia diamentów. Coaching terapeutyczny daje taką możliwość. I wtedy okazuje się, że klient, oprócz rozwiązania problemu z którym przyszedł, może dostać coś znacznie więcej, jeśli tylko jest w tym momencie na to gotowy. Zawsze sam podejmuje decyzję na jakim poziomie chce pracować i nie ma tu wyborów lepszych czy gorszych. Liczy się tylko to, co się aktualnie czuje, bo na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas.

Coaching Terapeutyczny pozwala na szersze, holistyczne spojrzenie na człowieka jako na istotę złożoną nie tylko z ciała, ale też duszy która ma tu jakąś misję do spełnienia, umysłu który należy odpowiednio przeprogramować by zaczął bardziej służyć niż szkodzić, serca z którym wspaniale jest się połączyć by mieć dostęp do źródła swojej prawdy oraz emocji z którymi warto nauczyć się obchodzić i uwolnić je z ciała, by nie tworzyły więcej niebezpiecznych blokad. Wtedy dopiero można nabrać większego poczucia sensu w życiu, radości i harmonii  jakiego osobiście sama doświadczyłam podczas intensywnej pracy nad sobą. Wówczas człowiek staje się pełnią, poszerza się świadomość i zaczyna odkrywać kim jest naprawdę. Dlatego właśnie stworzyłam coaching terapeutyczny, który jest połączeniem coachingu z bardzo wieloma terapeutycznymi metodami, których z wielką pasją uczyłam się przez ostatnie 22 lata  samodzielnie, od ludzi którzy pojawiali się na mojej drodze, jak również na licznych warsztatach i szkoleniach, które odmieniły kiedyś moje życie. 

JAK MOJA HISTORIA WPŁYNĘŁA NA TO, CZYM SIĘ ZAJMUJĘ

Gdy w 1997 r. lekarze uznali moją chorobę za nieuleczalną, postanowiłam poruszyć niebo i ziemię, by udowodnić, że się mylą. Po prostu uważałam i uważam nadal, że nie ma chorób nieuleczalnych, lecz istnieją tylko niektórych ograniczające przekonania na ten temat. Głęboko w sercu wierzyłam, że zdrowie już jest i to w zasięgu ręki, dostępne dla każdego, tylko należy usunąć przyczyny, które przeszkadzają mu się przejawić. Moim zdaniem choroba to tylko chwilowe zablokowanie zdrowia z jakiegoś powodu i lekcja dla nas, by tę blokadę odnaleźć, zrozumieć i uzdrowić oraz zmienić zarazem siebie wchodząc na wyższy poziom świadomości, który pozwoli nam myśleć, czuć i żyć od tej pory inaczej niż dotychczas, a tym samym przestać chorować. Każda jakakolwiek dolegliwość albo ból fizyczny to tylko wiadomość wysyłana z naszego ciała: puk, puk, halo, jest w tobie jakaś robota do zrobienia, obudź się i coś zmień w swoim życiu. 

Zaczęłam zdobywać bardzo obszerną wiedzę, którą natychmiast wdrażałam od strony praktycznej. Najpierw oczyściłam ciało stosując przy tym chyba wszystkie możliwe naturalne terapie i zmieniłam całkowicie sposób odżywiania, by nakarmić i odżywić moje komórki tym, czego im dotychczas brakowało. Była widoczna  niewielka poprawa. Największy jednak postęp pojawił się  dopiero wtedy, gdy zajęłam się ranami mojej duszy i serca, pracą nad umysłem podświadomym, zablokowanymi w ciele emocjami, uzdrawianiem przeszłości, a także wzrostem mojej świadomości dzięki zdobywaniu zbawiennej wiedzy, która pomagała mi stopniowo zmieniać siebie w zupełnie inną osobę od tej, którą byłam wcześniej. Byłam tak głodna wiedzy, że dzień i noc poszukiwałam, poznawałam i dogłębnie badałam wszelkie  metody terapeutyczne jakie tylko się pojawiały w Polsce i na świecie. Metod tych było całe mnóstwo, każdą wartą uwagi wypróbowałam. Przeprowadzałam na sobie liczne eksperymenty by się przekonać co działa a co nie działa. Wykonywałam wiele różnych ćwiczeń, transów, medytacji itd. itp.

Aż w końcu nadszedł dzień, kiedy byłam całkowicie zdrowa. Zniknęły przy okazji wszystkie alergie jakie miałam od dzieciństwa, a było ich wiele. Coraz częściej zauważałam, jak bardzo się zmieniłam, jak inaczej zaczęłam reagować  na te same sytuacje w porównaniu z tym, co było kiedyś, jak inne mam myśli i emocje po przebudzeniu,  głębsze zrozumienie świata i nowe, inne spojrzenie w podejściu do ludzi. Okiełznałam też przy okazji mój umysł. Zaczęłam emanować wyższymi wibracjami. Coraz częściej odczuwałam w naturalny sposób radość, miłość, błogostan, spokój, z wewnątrz płynące szczęście, zaufanie, wdzięczność. Paradoksalnie stało się tak, że mając za cel jedynie uzdrowienie ciała, uzdrowiłam tak naprawdę i przede wszystkim moją duszę. Gdy dusza poczuła się lepiej, to ciało nie miało już potrzeby wysyłać alarmujących sygnałów w postaci choroby. Był też taki przełomowy moment, kiedy w chwili mojego największego wyciszenia doznałam Łaski doświadczenia obecności Jezusa i kontaktu z Nim i od tej pory wszystko się w moim życiu przewartościowało.

Gdy ja się zmieniałam i wchodziłam w coraz większą harmonię, to zmieniały się także inne obszary mojego życia. Nabrało tempa moje życie zawodowe, pojawiły się możliwości i okazje o których wcześniej nie śniłam. Robiąc kiedyś porządki znalazłam zakopaną głęboko w szufladzie kartkę z moimi wypisanymi marzeniami sprzed lat i olśniło mnie, że wszystkie one się spełniły.

Choroba już nigdy nie powróciła. 

Później, gdy zdarzało mi się popadać w wir nadmiaru pracy, przeciążenia, chaosu i stresu, zaczęły pojawiać się znów różne życiowe problemy i bolesne lekcje. Wszechświat robił bowiem wszystko by tylko przywrócić mnie do dawnej świetności, a że odbyło się to czasem przez ból, to wyłącznie na moje życzenie. To mnie tylko przekonało i utwierdziło w tym, że nic nie jest nam dane raz na zawsze i należy każdego dnia systematycznie i regularnie dbać o  higienę psychiczną, emocjonalną i duchową, a także o odpowiedni odpoczynek dla ciała. Tylko będąc w pełnej harmonii wewnętrznej, jesteśmy w stanie przyciągać wszelką obfitość i harmonię z zewnątrz.

Obecnie wykorzystuję moje doświadczenie do pracy z klientami. Łączę coaching z wieloma metodami psychoterapeutycznymi, które zgłębiałam przez ostatnich 20 lat. Jest to moja pasja, dlatego cały czas się dokształcam w tej dziedzinie studiując aktualnie Psychoterapię i odbywając różnego typu kursy i warsztaty. 

Facebook Comments